Camfil filtry

 

VZDUCHOVÉ FILTRY CAMFIL

 

 

Naše vysoce kvalitní, energeticky úsporné filtry Camfil pomáhají chránit lidi, procesy a produkty před prachovými a aerosolovými částicemi (PM). Vyberte si ze široké škály tříd filtrů - ePM10 až ePM1 - aby vyhověly vašim jedinečným požadavkům. Naše filtry Camfil splňují normy ISO 16890 a ASHRAE 52.2. a jsou certifikovány nezávislou autoritou EUROVENT.

 

Kapsové a kompaktní filtry jsou nejčastějšími vzduchovými filtry v systémech HVAC pro průmyslové použití i pro zlepšení komfortu lidí v uzavřených prostorách. Filtry v přiváděném vzduchu se používají jako první a druhý stupeň filtrace, buď jako kompletní filtrační řešení pro běžné budovy a provozy nebo jako předfiltry pro čisté procesy. Tyto filtry se také používají v odsávaném vzduchu nebo v recirkulačních systémech k ochraně vzduchotechnických jednotek a jejich komponentů. Kapsové filtry Camfil mají výrazně vyšší jímavost prachu a delší životnost než jiné filtry.

 

Kompaktní filtry s rámy ve tvaru písmene V, jako je Opakfil, se často používají jako druhý filtrační stupeň v přiváděném vzduchu, buď jako poslední filtrační stupeň pro běžné větrání a klimatizaci, nebo jako druhý stupeň (předfiltry) pro čisté procesy a prostory. Filtry Camfil poskytují vynikající filtrační účinnost při nízkých tlakových ztrátách a vyžadují méně místa (hloubky) ve vzduchotechnických systémech než kapsové filtry.

 

dağıtım panoları

Panelové filtry hrají důležitou roli při prodloužení životnosti a IAQ vzduchotechnických jednotek v obytných a komerčních budovách, nemocnicích nebo dokonce vzduchotechnických jednotkách pro čisté procesy. Předfiltry Camfil jsou určeny k ochraně jemných filtrů ve všech aplikacích zachycením větších částic, jako jsou hrubé a PM10, jak v sání, tak v recirkulaci vzduchu.

 

Kompaktní filtry Camfil jsou filtry s filtračním materiálem ve formě kompaktního bloku s běžným rámečkem nebo bez něj. Používá se pro klimatizaci a přediltraci v čistých prostorech.

 

Role filtračních tkanin (metráž) lze použít jako předfiltr ve vzduchotechnických jednotkách, ale také jako filtry v lakovacích kabinách a podobných aplikacích.

 

S požadavky na filtraci s nejvyšší účinností filtry Camfil pomáhají chránit citlivé a hi-tech výrobní procesy, zabraňují mikrobiologické kontaminaci ve výzkumných laboratořích a odstraňují infekční vzdušné kontaminanty ve zdravotnictví. Naše vzduchové filtry Camfil jsou testovány podle norem EN 1822 a ISO 29463.

 

Zákazníci ve silně regulovaných průmyslových odvětvích s přísnými požadavky na kvalitu důvěřují filtrům EPA, HEPA a ULPA společnosti Camfil. Tyto filtry pomáhají chránit před ničivými zdravotními a finančními důsledky, jako když výrobní proces kontaminuje potraviny nebo se infekční virus šíří mimo výzkumnou laboratoř.