›   › 
Hi-Flo XLT

Hi-Flo XLT

Kapsový filtr s polypropylenovým litým rámem

Rám: Polypropylen, tlakově odlitý, celospalitelný
Filtrační tkanina: Skelné mikrovlákno
Filtrační třída:

ePM10 60%, ePM2,5 50%, ePM1 60-85% dle ISO 16890

F6, F7, F9 dle EN 779:2012

Teplota: 70 °C
Průtok: 3400 m3/h ± 25%


Hi-Flo XLT
je nová série energeticky úsporných filtrů pro klimatizační systémy. Jeho unikátní vlastnosti ho předurčují k použití všude tam, kde snížení spotřeby elektrické energie na klimatizace je úkol číslo 1.

Hi-Flo XLT
efektivně čistí vzduch od prachových částic a zlepšuje kvalitu vzduchu vnitřního prostředí či procesů. Konstrukce jednotlivých kapes s novým typem prošití zlepšuje průtok vzduchu filtrem zajišťuje maximální využití filtrační plochy.

Hi-Flo XLT
má kónický tvar kapes, který zamezuje prověšení filtru v zařízeních, která jsou ve vypnutém stavu. Filtr se tak nedotýká dna vzduchotechnické jednotky, kde může stát voda a zabraňuje tak nasáknutí filtrační tkaniny vodou a ztráty účinnosti filtrace.

Hi-Flo XLT
je filtr s certifikací EUROVENT. Nízká počáteční tlaková ztráta a plochá křivka nárůstu tlakové ztráty při zanášení filtru zajišťuje nízké provozní náklady a dlouhou životnost.

Hi-Flo XLT
má unikátní tlakově odlitý plastový rám, který je aerodynamicky tvarován pro optimální distribuci vzduchu do jednotlivých kapes filtru. Kapsy jsou sesazeny tak, že se navzájem při průtoku vzduchu nedotýkají a zlepšují tak výkon filtru oproti konkurenčním výrobkům.
Dokumenty